4 Aralık 2020 Cuma 21:56

BAŞKENT EMLAK KONUTLARI YAŞAM BAŞLADI !!!


Başkent Emlak Konutları hakkında Prokule Türkiye Gayrimenkul Danışmanı Volkan Şener değerlendirdi.

Volkan Şener, Beklenen gün geldi. Başkent Emlak Konutları’nda  yaşam başladı dedi.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde  Ankara'nın en gözde  projesinde yaşam başladı. Çankaya İmrahor Vadisi manzaralı Başkent Emlak Konutları, mimarisi ve geniş peyzaj alanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Turan Güneş Bulvarı ve Doğu Kent caddesinin kesişim noktasında, inşa edilen Başkent Emlak Konutları, farklı büyüklüklerde toplamda  1306 daireden oluşan projede peyzaj alanları toplamı yüzde 70’ini oluşturuyor.

93 metrekare  ve 220 metrekare aralığında; 9 adet 1+1, 369 adet 2+1, 713 adet 3+1 ve 215 adet 4+1 tiplerinde konutlardan oluşan Başkent Emlak Konutları’nda cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Bütün daireler  için tahsisli birer adet depo bulunuyor. Teras bulunan  evlerde ise bahçe tahsisli daireler ile doğayla iç içe yaşam sunuluyor. Dairelerde ankastre  ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi bulunmakta  , 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerde ebeveyn banyosu bulunan projede, çamaşır makinesi, kurutma makinesi  için kapaklı alanlar, 3+1 ve 4+1 dairelerde koridorda gömme dolap, 4+1 dairelerde de ebeveyn yatak odasında giyinme alanları bulunuyor. Her binada 2 veya 4 asansör bulunan projede, tüm kapalı alanlar ve daire içlerinde yangın algılama, söndürme cihazları, mutfakta gaz alarm sensörü ve zeminlerde su basmasına  karşı su ihbar sensörü sakinlerine güven veriyor. Bina dış cepheleri ise ısı yalıtımlı olmakla birlikte seramik ve alüminyum kaplamalar bulunuyor. Daireler arasında rahatsızlıklara engel olmak ve enerji tasarrufu için ısı ve ses yalıtımı kullanılıyor.

Kapalı otoparklarıyla araç park problemini  ortadan kaldıran proje, son zamanlarda  yaygınlaşan elektrikli araçlar konusunda da  çözüm üretiyor. Otopark kısımlarında  elektrikli araçlar için butik şarj üniteleri bulunuyor. Başkent Emlak Konutları’nda bay ve bayan olarak ayrı kullanımlı olmak üzere 2 adet yetişkinler için ve 2 adet çocuklar için kapalı yüzme havuzu, 2 adet fitness salonu, hamam, buhar odası, sauna, yoga-pilates salonları ve kafeteryası ile spor aktivitelerinin yapılabileceği bir çok olanak sağlıyor.

Vadi ve şehir manzarasıyla benzersiz ve huzurlu bir yaşam sunan Başkent Emlak Konutları, Ankara’nın merkez noktası  Kızılay’a sadece 7.5, Atakule’ye 4, Tren Garı’na 11 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Buna ek olarak  Eymir Gölü ve ODTÜ ormanına 8, Mavi Göl ve Mogan Gölü’ne 15, kış sporlarının tadına varabileceğiniz Elmadağ Kayak Merkezine 18 kilometrelik mesafede yer alıyor.