''Gayrimenkul Yatırımlarında Profesyonel Güç''

YERLİ VE MİLLİ MARKA “PROKULE TÜRKİYE” HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

Yerli ve milli markamız, PROKULE TÜRKİYE gelecek yıllarda da gayrimenkul pazarlama ve proje geliştirmeler yaparak kurumsal alt yapısını daha da güçlendirerek hizmet vermeye devam edecektir.

Gayrimenkul konusunda bize güvenen bizimle çalışan destek veren; bürokratlarımıza, iş insanlarına, sivil toplum kuruluşlarına, şirketlere ve tüm müşterilerimize teşekkür ederiz diyerek sözlerini bitirdi.

PROKULE TÜRKİYE HAKKINDA;

''GAYRİMENKUL YATIRIMLARINDA PROFESYONEL GÜÇ''

PROKULE TÜRKİYE GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK Gökhan Gürlek ve Hasan Gürlek tarafından 2017 yılında kurulan gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinin yanında inşaat, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunuyor.

Türkiye'nin önde gelen genç iş adamları arasında yer alan Gökhan Gürlek ve Hasan Gürlek geçmişe dayalı gayrimenkul sektöründeki kazanmış oldukları tecrübeleri ile ''profesyonel gayrimenkul danışmanlığını'' Başkent Ankara'da profesyonel kadroları ile hizmet vermektedirler.

Avrupa gibi gelişmiş ülkelerde en önemli sektörler arasında yer alan gayrimenkul yatırım uzmanlığının Türkiye’de gelişmesinde öncü olan PROKULE TÜRKİYE GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK, yatırımcıları en doğrusuna yönlendirme konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gayrimenkul Sektöründe Profesyonellik, Doğruluk, Dürüstlük İlkelerine Dayanarak "Yer Gösteren Değil, Yol Gösteren" Olmayı Kendilerine Prensip Edinmişlerdir.